Suna la fel de bine aceasta varianta reeditata la Resurection. Sper sa va placa si voua. Enjoy.
Se afișează postările cu eticheta Resurection 2010. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Resurection 2010. Afișați toate postările
d(^_^)b Bobina Vs PPK - Resurection 2010
Publicat de
Val3ron
la
11/22/2010 10:43:00 p.m.
22 noiembrie 2010
Etichete:
Bobina,
d(^_^)b,
PPK,
Resurection 2010
0
comentarii
Abonați-vă la:
Postări (Atom)




